» Motyli Wolontariat
» Erasmus Plus 2019
» Biuletyn Informacji Publicznej
» Polityka prywatności

» Aktualności » Niepodległej » Sport » Uczniowie » Osiągnięcia » Outdoor » Erasmus Plus 2016

Hajdasz – Centrum Rozwoju Młodego Człowieka

zaprasza wszystkie dzieci na zajęcia Crea Dance Fit!

Zajęcia obywają się na terenie Szkoły Podstawowej w Stawiszynie

program Crea Dance Fit  -  to zabawa i nauka:

- HIP-HOP, JAZZ, ZASADY FAIR PLAY, GRY INTERAKTYWNE, GAME DANCE, FIT I ZDROWE PLECY, ZAJĘCIA LIFESTYLOWE, DISCO , MODA

Dodatkowym elementem jest uruchomiona przez nas od tego roku aplikacja edukacyjna (bezpłatna dla dzieci), której innowacyjność mierzona jest na skalę międzynarodową. Aplikacja ta zbudowana jest w sposób przestępny i intuicyjny dla wszystkich dzieci. Posiada gry, rebusy, a nawet możliwość nauki tańca. Jednym słowem aplikacja stwarza możliwość kontynuacji zajęć w domu i przede wszystkim jest bezpieczna dla dzieci.

Wszystkie dzieci na specjalnych pokazach, na których prezentują swoje umiejętności przed rodzicami otrzymują wyróżnienia w postaci dyplomów, medali lub statuetek.

Zapraszamy na zajęcia w środę w godz. 13.40-14.25 (kl.1,2) oraz 14.30-15.15 (kl.3-8)

Zajęcia odbywają się w sali gimnastycznej.

Jeśli dziecko nie jest przyprowadzane na zajęcia to nasz nauczyciel zabierze Państwa dziecko ze świetlicy, a po przeprowadzonych zajęciach do świetlicy odprowadzi.

www.hajdasz.pl, tel.513 091 910

Tu możesz wyrazić opinię o naszej Szkole
IMIĘ I NAZWISKO:
ADRES:
KOD POCZTOWY:
MIASTO:
NR TELEFONU
wraz z kierunkowym:
TREŚĆ WIADOMOŚCI:

POLA OZNACZONE KOLOREM BIAŁYM SĄ WYMAGANE

INFO

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności