» Aktualności
» Dokumenty
» Motyli Wolontariat
» Niepodległej
» W szkole
» 100 lat stawiszyńskiej szkoły
» Sport
» Nauczyciele
» Uczniowie
» Osiągnięcia
» Projekty edukacyjne
» Samorząd Uczniowski
» Tu byliśmy
» Festyny szkolne
» Biblioteka
» Szkoła bez przemocy
» Szkoła humanitarna
» Outdoor
» Hala sportowa
» Rada Rodziców
» Erasmus Plus
» Biuletyn Informacji Publicznej
» Polityka prywatności
.::Zespół Szkół::.
w Stawiszynie
62-820 Stawiszyn
Szkolna 8

» Aktualności » Niepodległej » Sport » Uczniowie » Osiągnięcia » Outdoor » Erasmus Plus

Tu możesz wyrazić opinię o naszej Szkole
IMIĘ I NAZWISKO:
ADRES:
KOD POCZTOWY:
MIASTO:
NR TELEFONU
wraz z kierunkowym:
E-MAIL:
TREŚĆ WIADOMOŚCI:

POLA OZNACZONE KOLOREM BIAŁYM SĄ WYMAGANE
Najmłodsi Mistrzowie Recytacji
[Czytaj więcej >]


Jak nie czytam, jak czytam 2019
[Czytaj więcej >]


Ciągle pada – Pieniny 2019
[Czytaj więcej >]


1 czerwca 2019r. w Galerii Sztuki im. Jana Tarasina w Kaliszu odbyło się uroczyste wręczenie nagród młodym artystom nagrodzonym i wyróżnionym w 34. Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „ Świat Dziecka”.
[Czytaj więcej >]


Sportowa Rodzina -to hasło VIII Turnieju Integracyjnego Gier i Zabaw, który odbył się 3 czerwca 2019r. Funkcję kapitanów drużyn pełnili uczniowie: Jakub Gałązka, Eryk Przybylski, Jan Szymczak, Wojciech Włodarczyk i Kamil Zieliński.
[Czytaj więcej >]


W roku szkolnym 2018/2019 uczniowie klasy III a szkoły podstawowej po raz czwarty przystąpili do projektu realizowanego pod patronatem Fundacji Uniwersytet Dzieci. Pod kierunkiem wychowawcy – Danuty Łuczak - realizowali cykl sześciu wyjątkowych, pełnych obserwacji i doświadczeń lekcji dotyczących przyrody i ochrony środowiska w ramach projektu „Klimatyczna klasa”.
[Czytaj więcej >]


20 maja 2019r. w Blizanowie odbył się Finał Mistrzostw Powiatu Kaliskiego w Piłce Plażowej Chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.
[Czytaj więcej >]


26 maja 2019r. w Starym Kiączynie na terenach sportowo - rekreacyjnych Stawiszyna odbyła się II edycja Biegu Stawiszyn 5 – 10 – 15.
[Czytaj więcej >]


Majowa rocznica
[Czytaj więcej >]


2 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Świadomości Autyzmu! Cała społeczność szkolna wsparła osoby z autyzmem i „zaświeciła się na niebiesko”! W klasach odbyły się prezentacje filmików „ Autyzm wprowadza zmysły w błąd’ oraz „Jedno pytanie, które zmieni twoje myślenie”. Uczniowie poprzez udział w warsztatach przekonali się o tym, jak widzą, słyszą
[Czytaj więcej >]


Katyń 1940 – Pamiętamy! 1 kwietnia 2019 r. odbyła się uroczysta akademia z okazji 79 rocznicy Zbrodni Katyńskiej. Montaż słowno – muzyczny przygotowali uczniowie z klasy VIIa
[Czytaj więcej >]


W dniach 27.03.2019r. i 02.04.2019r. w ramach regionalnego programu zdrowotnego odbyły się badania przesiewowe słuchu uczniów klas IV-VI „Hej, słyszysz”.
[Czytaj więcej >]


29. marca 2019r. w bibliotece szkolnej odbył się Integracyjny Konkurs Czytelniczy W krainie bajek i baśni. Uczniowie klasy Ib wykazywali się znajomością postaci, miejsc i wydarzeń najbardziej poczytnych arcydzieł literatury dziecięcej.
[Czytaj więcej >]


Uczniowie klas VII i VIII naszej szkoły powitali Pierwszy Dzień Wiosny wspólnie z gościem, którym był Krzysztof Piersa.
[Czytaj więcej >]


INFO
Zapoznaj się z naszą polityką prywatności